28 Urodziny Klubu

12 stycznia świętowaliśmy kolejny rok naszej działalności, podczas której nagrodziliśmy naszych zawodników za osiągnięcia w minionym 2018 roku.

Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem nie tylko ze strony samych zawodników, ale również zaproszonych rodziców i gości. W trakcie trwania imprezy nie mogło zabraknąć oczywiście, najważniejszego elementu każdych urodzin, a mianowicie tortu, którego świeczki zostały zdmuchnięte przez najmłodszą grupę zawodników Athletics Kids! Podczas urodzin klubu zostały rozdane puchary, kwiaty oraz drobne upominki dla najlepszych sportowców.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji imprezy rodzicom za upieczenie pysznych ciast, zawodnikom za przygotowanie sali i oczywiście naszemu TRENEROWI, za włożenie serca w całą organizację imprezy

W 2018 roku najlepsze wyniki osiągnęli Swalski Kamil, który zgromadził 891 pkt rankingowych oraz Michalak Antonia z 890 punktami. Kamil zdobywając brązowy medal Halowych Mistrzostw Polski może się pochwalić najwartościowszym wynikiem w 2018 roku.

W 2018 roku zdobyliśmy 1 medal Mistrzostw Polski

Brąz – Swalski Kamil – Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – 600m 1:23.19

14 medali Mistrzostw Śląska i Mistrzostw Międzywojewódzkich

Złoto – Swalski Kamil – Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych – 600m 1:24.77

Złoto – Swalski Kamil – Przełajowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych – 3000m 10:29

Złoto - Wala Piotr - Halowe Mistrzostwa Śląska Dzieci Starszych - 600m - 1:46.37

Złoto - Urbanek Łukasz - Mistrzostwa Śląska Młodzików - 300m 37.90

Złoto - Pastuszak Roksana - Mistrzostwa Śląska Dzieci Starszych - 1000m 3:30.49

Złoto - Włoch Andrzej - Akademickie Mistrzostwa Śląska - 3000m 9:15

Złoto - Urbanek Łukasz - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - 300m 36.97

Srebro - Swalski Kamil - Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych - 800m 1:58.11

Srebro - Pastuszak Roksana - Przełajowe Mistrzostwa Śląska Dzieci Starszych - 1000m 3:36

Srebro - Wala Piotr - Mistrzostwa Śląska Dzieci Starszych - 1000m 3:12.51

Brąz – Michalak Antonia – Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorek Młodszych – 200m 26.76

Brąz – Urbanek Łukasz – Halowe Mistrzostwa Śląska Młodzików – 60m 7.57

Brąz – Urbanek Łukasz – Halowe Mistrzostwa Śląska Młodzików – 300m 40.92

Brąz - Pastuszak Roksana - Halowe Mistrzostwa Śląska Dzieci Starszych - 600m - 1:53.51

Mistrzostwa Polski

5m – Szulik Grzegorz – Halowe Mistrzostwa Polski Masters – 3000m 9:36.92

9m - Dziuk Dagmara - Mistrzostwa Polski Seniorek w Półmaratonie - 1:27:39

9m - Michalak Antonia - Halowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych - 200m 26.44

12m - Michalak Antonia - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - 200m 25.57

15m - Urbanek Łukasz - Mały Memoriał Kusocińskiego - 300m 37.67

22m - Swalski Kamil - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - 800m 2:02.76

24m - Włoch Andrzej - Akademickie Mistrzostwa Polski - 3000m 9:04.71

26m - Włoch Andrzej - Akademickie Mistrzostwa Polski - 1500m 4:05.94

35m - Przełajowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - 3000m 10:11

Tematyczne Mistrzostwa Polski

2m - Szulik Grzegorz - Mistrzostwa Polski Górników - 10km 34:02

Rekord Śląska

Wala Piotr - 600m 1:46.37 - Halowy Rekord Śląska Dzieci Starszych

Powołanie do Zaplecza Kadry

Kamil Swalski, Michalak Antonia

Klasyfikacje Drużynowe

1m - Jastrzębski Bieg Kobiet - Dziuk Dagmara, Szulik Dominika, Suwaj Aneta

3m - Bieg Uliczny "Jastrzębska Dziesiątka" - Szulik, Włoch, Dziuk, Siegmund, Piłatowski 

 

RANKING KLUBOWY 2018

KLASYFIKACJA MĘŻCZYŹNI OPEN

Udostępnij: