Michalak dwudziesta w kraju

Antonia Michalak uplasowała się na dwudziestym miejscu podczas Mistrzostw Polski Juniorów na 400m.

Antonia uzyskała na najważniejszej imprezie rekord życiowy osiągając na jedno okrążenie 60.20.

Michalak przystępowała do mistrzostw z możliwością wyboru między 200 a 400m, gdyż na te dystanse posiadała uprawniające ją do startu minima. W tym roku z trenerem poszli w innym kierunku niż do tej pory gdzie skupiali się na 200m.

Występ na raciborskich mistrzostwach można uznać za udany gdyż padł rekord życiowy, ale gdyby nie zawahanie w okolicy 200m Antonia mogłaby złamać barierę, 60” co było by wykonaniem planu na ten okres w 100%.

Warto również odnotować umiejętność Antoni do mobilizacji na najważniejszych imprezach, gdyż przystąpiła z 25 wynikiem do eliminacji a ukończyła zawody na 20miejscu.

 

Mistrzostwa Polski Juniorów U20 - 03-05.07.2019 Racibórz

400m K eliminacje

1 ZIELIŃSKA Paulina 00-04-09 MKS Agros Chełm (LU) 55.05

2 WSOŁEK Aleksandra 01-09-15 KS AZS AWF Kraków (MA) 55.10

3 GACKA Kinga 01-10-25 BKS Bydgoszcz (KP) 55.49

4 NEUMANN Sara 00-09-30 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 55.61

5 KOSIKOWSKA Paulina 01-03-07 AZS-AWF Gorzów (LB) 55.83

6 OSIECKA Małgorzata 00-10-25 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 56.41

7 DROZD Wiktoria 01-09-20 AZS UMCS Lublin (LU) 56.50

8 LACHELE Susane 00-07-10 KS Gwardia Piła (WP) 56.90

9 DYBKA Agnieszka 00-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 56.96

10 BARTNOWSKA Weronika 00-05-16 KS Podlasie Białystok (PD) 57.36

11 GADOMSKA Julia 01-01-14 MKS Pogoń Siedlce (MZ) 57.40

12 ZIEBURA Martyna 01-01-25 UKS Czwórka Żory (SL) 57.71

13 ŻUK Natalia 00-12-23 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 57.83

14 SKRZYPNIK Kamila 01-08-13 MKL Toruń (KP) 57.94

15 DZIEDZIC Justyna 00-02-23 AZS UMCS Lublin (LU) 58.45

16 TARASEWICZ Julia 01-02-17 KL Bałtyk Koszalin (ZP) 59.41

17 ZABIELSKA Natalia 00-10-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 59.75

18 WASILUK Agata 00-12-07 MKS Agros Chełm (LU) 59.96

19 OSTROWSKA Alicja 01-07-27 AZS Łódź (LD) 59.98

20 MICHALAK Antonia 01-02-15 TL Athletics Jastrzębie (SL) 60.20 PB

21 RZEPCZYŃSKA Klaudia 01-04-04 OŚ AZS Poznań (WP) 60.72

22 GÓRAL Wiktoria 01-02-19 MKS Baszta Szamotuły (WP) 61.11

23 RYBKA Aleksandra 01-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 62.33

24 BANAŚ Patrycja 00-09-07 KS Słoneczko Busko Zdrój (SK) 63.74

25 LEMANOWICZ Maja 01-12-05 KS AZS UWM Olsztyn (WN) DNF

Udostępnij: