Sezon Halowy 2018 rozpoczęty

Od rekordów życiowych rozpoczęli nasi zawodnicy starty w Hali, ustanawiając przy tym jeden Absolutny Rekord Klubu.

Nowym i pierwszym rekordzistą w 2018 roku został Swalski Kamil, poprawiając rekord na 600m Roberta Czerwińskiego sprzed 12 lat o prawie 1,5 sek., który od soboty wynosi 1:27.18

Grzegorz Szulik biegiem na 2000m rozpoczął przygotowania do Halowych Mistrzostw Polski Weteranów, ustanawiając w swoim debiucie halowym 6:07.05

W biegu sprinterskim na 60m padły dwa rekordy życiowe. Krakowski Dawid osiągając 7.45 poprawił swój wynik z zeszłego roku o 0,09 sekundy, natomiast nasz młodzik Urbanek Łukasz po raz pierwszy w karierze złamał granicę 8sekund, pokonując 60m w czasie 7.65. Łukaszowi brakuje już tylko 0,12sek do rekordu klubu brata Sebastiana.

Halowy Mityng LA - 06.01.2018 Ostrawa

 

600m M - 1 seria

1 David César 94 SSK Vítkovice 1:22.68

2 Tomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 1:23.09

3 Jan Sadil 96 TJ Dukla Praha 1:23.73

4 Jakub Grégr 02 AK Šternberk z.s. 1:23.91

5 Robert Lukasiak 95 Polsko 1:24.07

6 Kamil Swalski 01 Polsko-KB MOSiR Jastrzębie 1:27.18 ARK

7 Michal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s. 1:27.86

8 Pawel Hajduk 99 Polsko 1:28.99

9 Tomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek 1:30.36

10 Ondřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s. 1:30.43

2000m M - 1 seria

1 René Sasyn 00 TJ Dukla Praha  5:40.53

2 Oliwier Mutwil 99 Polsko  5:42.43

3 Marcin Kubica 99 Polsko  5:56.24

4 Adam Hurta 89 AC Prostějov  5:58.60

5 David Wittek 98 TJ Sokol Opava  6:01.04

6 Grzegorz Szulik 81 Polsko-KB MOSiR Jastrzębie  6:07.05

7 Patrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek 6:13.09

8 Aleš Kocián 82 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.  6:13.16

9 Marek Gilík 99 TJ Sokol Opava  6:25.10

10 Petr Škrobák 01 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.  6:27.84

 

60m Juniorzy - 2 seria

1 Kryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.  07.37 q

2 Marek Sechra 99 SSK Vítkovice  07.38 q

3 Ondřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.  07.39 q

4 Adam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště  07.41

5 Dawid Krakowski 99 Polsko-KB MOSiR Jastrzębie  07.45 PB

6 Petr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.  07.54

7 Martin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolek  07.54

8 Tomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.  07.65

60m Młodzicy - 5 seria

1 Šimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.  07.54 q

2 Aleš Walter Večeřa 01 Atletika Poruba z.s.  07.55 q

3 Lukasz Urbanek 03 Polsko-KB MOSiR Jastrzębie  07.65 PB

4 Maximilian Majer 02 TJ Valašské Meziříčí  07.68

5 Vít Ulehla 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.  07.95

6 Tomáš Chytil 02 Atletika Poruba z.s.  07.98

7 Ľubomír Bujna 02 Slovensko  08.28                    

 

 

Udostępnij: