RANKING WSZECHCZASÓW KLUBU BIEGACZA MOSiR JASTRZĘBIE

 Lata 1997-2017

Pozycja Punkty Konkurencja Gdzie Wynik Zawodnik Kategoria Data Miejsce K/M Miejsce K/M
1 983 400m Hala 48.93 Urbanek Sebastian Junior 14.02.2016 Spała M 1
2 959 Maraton Ulica 02:21:51 Siegmund Tadeusz Senior 31.05.1997 Toruń M 2
3 915 1500m Stadion 4:38.62 Suwaj Aneta Młodzieżowiec 21.07.2007 Sosnowiec K 1
4 904 300m Hala 35.60 Urbanek Sebastian Junior 30.01.2016 Ostrawa M 3
5 893 2000mpprz Stadion 6:04.49 Winkler Tomasz Junior 20.07.1999 Białystok M 4
6 880 Półmaraton Ulica 01:08:02 Siegmund Tadeusz Senior 23.02.1997 Warszawa M 5
7 874 400mppł Stadion 55.45 Urbanek Sebastian Junior Młodszy 26.07.2013 Łódź M 6
8 874 5000m Stadion 17:39.64 Suwaj Aneta Młodzieżowiec 09.09.2007 Słupsk K 2
9 866 10000m Stadion 37:30.45 Suwaj Aneta Młodzieżowiec 05.05.2007 Warszawa K 3
10 860 200m Hala 22.93 Urbanek Sebastian Junior Młodszy 26.01.2014 Spała M 7
11 859 2000m Stadion 6:33.52 Suwaj Aneta Młodzieżowiec 01.05.2007 Sosnowiec K 4
12 856 400m Stadion 50.03 Urbanek Sebastian Junior 18.06.2015 Wrocław M 8
13 852 800m Stadion 2:18.68 Suwaj Aneta Młodzieżowiec 10.06.2007 Bielsko-Biała K 5
14 849 60m Hala 7.18 Urbanek Sebastian Junior 18.01.2015 Brzeszcze M 9
15 843 3000m Stadion 10:23.63 Suwaj Aneta Młodzieżowiec 17.06.2006 Bielsko-Biała K 6
16 838 1000m Stadion 3:01.87 Suwaj Aneta Młodzieżowiec 03.09.2006 Sosnowiec K 7
17 836 400m Stadion 1:00.04 Sajdak Natalia Juniorka 17.09.2006 Chorzów K 8
18 832 1500m Stadion 4:01.93 Matuszewski Mariusz Młodzieżowiec 01.06.2002 Bielsko-Biała M 10
19 827 600m Stadion 1:40.69 Sajdak Natalia Juniorka 26.08.2006 Kraków K 9
20 825 300m Hala 43.62 Sajdak Natalia Juniorka 17.01.2007 Spała K 10
21 824 400m Hala 1:01.42 Sajdak Natalia Juniorka 27.01.2007 Spała K 11
22 820 Maraton Ulica 03:04:15 Dziuk Dagmara Seniorka 19.04.2015 Łódź K 12
23 815 800m Stadion 1:57.81 Matuszewski Mariusz Młodzieżowiec 02.06.2002 Bielsko-Biała M 11
24 815 Półmaraton Ulica 01:24:55 Dziuk Dagmara Seniorka 09.09.2012 Piła K 13
25 809 200m Stadion 22.88 Urbanek Sebastian Junior 09.05.2015 Częstochowa M 12
26 798 1000m Stadion 2:33.78 Matuszewski Mariusz Młodzieżowiec 01.05.2002 Bielsko-Biała M 13
27 793 1000m Stadion 2:34.03 Winkler Tomasz Junior 01.05.1999 Bielsko-Biała M 14
28 791 100m Stadion 13.07 Finke Izabela Juniorka Młodsza 26.09.1999 Nysa K 14
29 789 800m Stadion 2:22.88 Sajdak Natalia Juniorka 18.07.2006 Sosnowiec K 15
30 787 200m Hala 27.47 Michalak Antonia Juniorka Młodsza 01.02.2017 Ostrawa K 16
31 786 10000m Stadion 32:04.55 Siegmund Tadeusz Senior 17.05.1998 Warszawa M 15
32 785 300m Stadion 36.48 Urbanek Sebastian Junior 01.05.2015 Sosnowiec M 16
33 779 600m Stadion 1:24.92 Mikołowicz Damian Junior 30.04.2005 Chorzów M 17
34 778 60m Hala 8.41 Michalak Antonia Juniorka Młodsza 01.02.2017 Ostrawa K 17
35 774 800m Stadion 1:59.44 Mikołowicz Damian Junior Młodszy 06.06.2004 Sosnowiec M 18
36 769 1000m Hala 2:37.78 Siegmund Tadeusz Senior 18.01.1997 Zabrze M 19
37 769 100m Stadion 11.41 Urbanek Sebastian Junior Młodszy 23.06.2013 Bielsko-Biała M 20
38 769 1500m Stadion 4:07.39 Winkler Tomasz Junior 12.06.1999 Zabrze M 21
39 765 600m Hala 1:45.47 Sajdak Natalia Juniorka 13.01.2006 Spała K 18
40 764 1000m Hala 3:12.02 Gmitrzuk Ewelina Dzieci Starsze 18.01.1997 Zabrze K 19
41 764 1000m Stadion 3:08.54 Gmitrzuk Ewelina Dzieci Starsze 01.05.1997 Zabrze K 20
42 761 400m Hala 1:03.41 Michalak Antonia Juniorka Młodsza 08.02.2017 Ostrawa K 21
43 761 1000m Stadion 3:08.79 Szulik Dominika Młodzik 01.10.2016 Sosnowiec K 22
44 758 600m Stadion 1:44.22 Szulik Dominika Młodziczka 01.05.2016 Sosnowiec K 23
45 755 400mppł Stadion 1:09.83 Sajdak Natalia Juniorka 17.06.2006 Bielsko-Biała K 24
46 753 60m Hala 8.50 Finke Izabela Młodziczka 11.01.1997 Zabrze K 25
47 751 3000m Hala 11:01.44 Suwaj Aneta Juniorka 25.01.2004 Spala K 26
48 744 300m Hala 45.41 Paraluk Joanna Juniorka Młodsza 13.02.2016 Spała K 27
49 742 100m Stadion 13.35 Michalak Antonia Młodziczka 11.06.2016 Sosnowiec K 29
50 758 10km Ulica 40:14:00 Dziuk Dagmara Senior 16.07.2016 Dobrodzień K 30
51 738 2000m Hala 5:47.18 Siegmund Tadeusz Senior 11.01.1997 Zabrze M 22
52 735 3000m Stadion 8:59.57 Winkler Tomasz Junior 17.05.1999 Zabrze M 23
53 732 1500m Stadion 4:10.82 Włoch Andrzej Młodzieżowiec 25.06.2016 Kraków M 24
54 731 300m Stadion 44.67 Jagieło Wiktoria Młodziczka 28.05.2016 Kraków K 31
55 731 800m Stadion 2:26.91 Burzyńska Michalina Juniorka Młodsza 01.09.2001 Chorzów K 32
56 729 800m Stadion 2:26.59 Gajowy Magdalena Junior 25.06.2016 Kraków K 33
57 727 800m Stadion 2:27.15 Gmitrzuk Ewelina Dzieci Starsze 10.05.1997 Zabrze K 34
58 726 600m Hala 1:47.66 Szulik Dominika Młodziczka 30.01.2016 Ostrawa K 35
59 732 800m Stadion 2:01.19 Włoch Andrzej Młodzieżowiec 27.08.2016 Chorzów M 25
60 720 3000m Stadion 11:07.18 Waręda Barbara Młodziczka 17.051998 Warszawa K 36
61 726 400m Stadion 52.32 Krakowski Dawid Junior Młodszy 25.06.2016 Kraków M 26
62 719 400m Stadion 1:03.67 Paraluk Joanna Juniorka Młodsza 14.06.2015 Chorzów K 37
63 720 300m Stadion 37.36 Krakowski Dawid Junior Młodszy 24.09.2016 Rybnik M 27
64 717 1500m Stadion 4:12.17 Pisarek Grzegorz Junior Młodszy 22.06.2003 Kraków M 28
65 713 600m Stadion 1:46.63 Paraluk Joanna Junior Młodszy 01.05.2016 Sosnowiec K 38
66 716 1000m Hala 2:40.67 Włoch Andrzej Senior 30.01.2016 Ostrawa M 29
67 710 200m Stadion 27.70 Dziki Oliwia Juniorka Młodsza 01.06.2014 Częstochowa K 39
68 710 300m Stadion 45.15 Michalak Antonia Młodzik 25.06.2016 Kraków K 40
69 712 1500m Hala 4:15.77 Pisarek Grzegorz Junior 24.01.2004 Spała M 30
70 708 1000m Hala 2:41.14 Mikołowicz Damian Junior Młodszy 25.01.2004 Spała M 31
71 706 400m Stadion 64.07 Gajowy Magdalena Junior 12.06.2016 Chorzów K 41
72 708 3000m Stadion 9:05.20 Czerwiński Robert Junior Młodszy 17.06.2006 Bielsko-Biała M 32
73 702 300m Stadion 45.33 Szulik Dominika Młodzik 18.06.2016 Bielsko-Biała K 42
74 704 2000m Stadion 5:48.27 Włoch Andrzej Młodzieżowiec 31.08.2016 Sosnowiec M 33
75 699 600m Hala 1:28.66 Czerwiński Robert Junior Młodszy 13.01.2006 Spała M 34
76 690 2000m Stadion 5:50.02 Zawierucha Damian Junior 01.05.1999 Bielsko-Biała M 35
77 684 1500m Stadion 5:14.01 Lichacz Sonia Młodziczka 21.06.2008 Częstochowa K 43
78 689 800m Stadion 2:03.01 Piktel Damian Młodzik 09.05.1998 Zabrze M 36
79 680 300m Stadion 45.83 Paraluk Joanna Junior Młodszy 03.05.2016 Bielsko-Biała K 44
80 679 1000m Stadion 3:16.67 Gajowy Magdalena Junior 01.05.2016 Sosnowiec K 45
81 678 800m Hala 2:35.11 Szulik Dominika Juniorka Młodsza 07.01.2017 Ostrawa K 46
82 672 200m Stadion 28.18 Michalak Antonia Młodziczka 31.08.2016 Sosnowiec K 47
83 681 w dal Stadion 5.86m Urbanek Sebastian Junior Młodszy 05.10.2013 Sosnowiec M 37
84 671 400m Stadion 1:05.22 Piecha Katarzyna Młodziczka 11.06.2005 Częstochowa K 48
85 672 600m Stadion 1:28.19 Krakowski Dawid Junior Młodszy 31.08.2016 Sosnowiec M 38
86 672 10km Ulica 33:42:00 Włoch Andrzej Młodzieżowiec 16.10.2016 Żory M 39
87 662 200m Hala 29.13 Finke Izabela Młodziczka 18.01.1997 Zabrze K 49
88 662 200m Hala 29.13 Paraluk Joanna Juniorka Mł 06.02.2016 Ostrawa K 50
89 662 100m Stadion 13.83(+0.8) Jagieło Wiktoria Młodzik 18.06.2016 Bielsko-Biała K 51
90 669 3000m Hala 9.16.31 Winkler Tomasz Junior 23.01.1999 Spała M 40
91 660 60m Hala 8.85 Blutko Zuzanna Dzieci Starsze 18.02.2017 Racibórz K 52
92 663 1000m Stadion 2:41.42 Czerwiński Robert Junior Młodszy 30.05.2005 Bielsko-Biała M 41
93 656 600m Hala 1:51.75 Gajowy Magdalena Juniorka 30.01.2016 Ostrawa K 53
94 654 w dal Stadion 4.39m Szulik Dominika Młodziczka 18.06.2016 Bielsko-Biała K 54
95 648 300m Hala 47.64 Szulik Dominika Młodziczka 06.02.2016 Racibórz K 55
96 646 300m Stadion 46.61 Gajowy Magdalena Junior 03.05.2016 Bielsko-Biała K 56
97 661 3000m Stadion 9:15.12 Włoch Andrzej Młodzieżowiec 11.09.2016 Bielsko-Biała M 42
98 658 600m Stadion 1:28.63 Swalski Kamil Młodzik 23.09.2016 Słubice M 43
99 655 10km Ulica 33:56:00 Szulik Grzegorz Masters +35 17.09.2016 Jastrzębie-Zdrój M 44
100 636 800m Stadion 2:33.46 Szulik Dominika Młodzik 15.05.2016 Sosnowiec K 57
101 645 2000m Stadion 5:55.97 Piktel Damian Młodzik 01.05.1998 Bielsko-Biała M 45
102 643 1000m Stadion 2:42.59 Gołofit Kamil Młodzik 13.06.1998 Zabrze M 46
103 641 w dal Stadion 5.67 Głuszek Daniel Młodzik 11.06.2016 Sosnowiec M 47
104 627 w dal Hala 4.26 Blutko Zuzanna Dzieci Starsze 18.02.2017 Racibórz K 58
105 632 110mppł Stadion 16.71 Urbanek Sebastian Młodzik 30.08.2012 Sosnowiec M 48
106 628 600m Hala 1:30.87 Głuszek Daniel Młodzik 01.02.2017 Ostrawa M 49
107 618 200m Stadion 28.89 Gajowy Magdalena Junior 12.06.2016 Chorzów K 59
108 616 w dal Stadion 4.21 Herman Wiktoria Dzieci Starsze 17.06.2015 Częstochowa K 60
109 628 10000m Stadion 34:14.63 Winkler Tomasz Junior 17.05.1998 Warszawa M 50
110 624 2000m Hala 6:01.73 Czerwiński Robert Junior 17.01.2007 Spała M 51
111 624 200m Stadion 24.41 Krakowski Dawid Junior Młodszy 12.06.2016 Chorzów M 52
112 611 1500m Hala 5:28.35 Szulik Dominika Juniorka Młodsza 08.02.2017 Ostrawa K 61
113 614 800m Stadion 2:06.28 Krakowski Dawid Junior Młodszy 27.08.2016 Chorzów M 53
114 613 1500m Stadion 4:22.14 Piktel Damian Młodzik 13.09.1997 Bielsko-Biała M 54
115 602 2000m Stadion 7:31.54 Szulik Dominika Młodziczka 31.08.2016 Sosnowiec K 62
116 613 3000m Stadion 9:25.64 Piktel Damian Młodzik 17.05.1998 Warszawa M 55
117 591 100m Stadion 14.28(+1.7) Herman Wiktoria Młodzik 11.06.2016 Sosnowiec K 63
118 591 200m Stadion 29.26 Paraluk Joanna Junior Młodszy 05.06.2016 Częstochowa K 64
119 590 60m Hala 9.13 PB Paraluk Joanna Juniorka Mł 10.01.2016 Brzeszcze K 65
120 585 60m Hala 9.15 Goik Kinga Młodziczka 06.02.2016 Racibórz K 66
121 584 600m Stadion 1:53.95 Michalak Antonia Młodzik 01.10.2016 Sosnowiec K 67
122 581 600m Stadion 1:54.17 Pastuszak Roksana Dzieci Młodsze 12.06.2016 Chorzów K 68
123 605 100m Stadion 12.04 Krakowski Dawid Junior Młodszy 04.06.2016 Częstochowa M 56
124 603 5000m Stadion 16:13.89 Czerwiński Robert Junior 28.06.2008 Sosnowiec M 57
125 567 600m Stadion 1:54.98 Banach Dagmara Młodzieżowiec 28.09.2008 Pszczyna K 69
126 592 400m Stadion 54.91 Włoch Andrzej Młodzieżowiec 24.09.2016 Rybnik M 58
127 571 10000m Stadion 35:05.48 Szulik Grzegorz Junior Młodszy 17.05.1998 Warszawa M 59
128 563 400m Stadion 1:08.98 Lichacz Sonia Junior 28.09.2008 Pszczyna K 70
129 563 600m Hala 1:57.57 Goik Kinga Młodziczka 30.01.2016 Ostrawa K 71
130 568 1000m Stadion 2:47.25 Swalski Kamil Młodzik 01.10.2016 Sosnowiec M 60
131 557 2000m Stadion 7:42.84 Czyż Anna Dzieci Młodsze 17.05.1998 Warszawa K 72
132 551 w dal Hala 3.93m Herman Wiktoria Młodziczka 06.02.2016 Racibórz K 73
133 546 100m Stadion 14.58 Lose Małgorzata Dzieci Starsze 12.06.2016 Chorzów K 74
134 544 200m Stadion 29.92 Jagieło Wiktoria Młodzik 31.08.2016 Sosnowiec K 75
135 540 60m Hala 9.34 Lose Małgorzata Dzieci St 06.02.2016 Racibórz K 76
136 536 w dal Stadion 3.86 Lose Małgorzata Dzieci Starsze 28.05.2016 Kraków K 77
137 567 300m Stadion 39.59 Swalski Kamil Młodzik 25.06.2016 Kraków M 61
138 528 100m Stadion 14.70(-0.9) Blutko Zuzanna Dzieci Starsze 12.06.2016 Chorzów K 78
139 527 600m Hala 1:59.92 Sikora Natalia Młodziczka 30.01.2016 Ostrawa K 79
140 525 300m Stadion 49.60 Lose Małgorzata Dzieci Starsze 18.06.2016 Bielsko-Biała K 80
141 524 600m Hala 2:00.09 Pastuszak Roksana Dzieci Starsze 18.02.2017 Racibórz K 81
142 566 300m Stadion 39.61 Głuszek Daniel Młodzik 11.06.2016 Sosnowiec M 62
143 515 300m Hala 51.03 Sikora Natalia Młodziczka 06.02.2016 Racibórz K 82
144 562 2000m Hala 6:10.22 Cygan Marcin Junior Młodszy 11.01.1997 Zabrze M 63
145 556 42,195km Ulica 02:50:01 Tyniec Łukasz Senior 18.05.2016 Kraków M 64
146 502 200m Stadion 30.53 Lose Małgorzata Dzieci Starsze 24.09.2016 Rybnik K 83
147 497 600m Stadion 1:59.39 Lose Małgorzata Dzieci Starsze 01.10.2016 Sosnowiec K 84
148 556 10km Ulica 35:24:00 Zieliński Rafał Senior 17.09.2016 Jastrzębie-Zdrój M 65
149 486 300m Stadion 50.63 Pastuszak Roksana Dzieci Młodsze 18.06.2016 Bielsko-Biała K 85
150 531 w dal Hala 5.14 Urbanek Sebastian Młodzik 23.01.2011 Brzeszcze M 66
151 472 w dal Stadion 3.55(+1.8) Naperotti Elena Dzieci Starsze 18.06.2016 Bielsko-Biała K 86
152 460 w dal Stadion 3.49(+0.7) Socha Julia Dzieci Starsze 18.06.2016 Bielsko-Biała K 87
153 522 1000m Hala 2:52.26 Krakowski Dawid Junior Mł 30.01.2016 Ostrawa M 67
154 514 21,097km Ulica 01:19:35 Tyniec Łukasz Senior 03.04.2016 Warszawa M 68
155 511 800m Hala 2:13.09 Zadworny Jan Junior 13.01.2013 Spała M 69
156 510 10km Ulica 36:07:00 Tyniec Łukasz Senior 29.05.2016 Bielsko-Biała M 70
157 423 300m Stadion 52.41 Blutko Zuzanna Dzieci Starsze 18.06.2016 Bielsko-Biała K 88
158 409 200m Stadion 31.98 Herman Wiktoria Młodzik 15.05.2016 Sosnowiec K 89
159 503 600m Stadion 1:33.95 Urbanek Sebastian Dzieci Starsze 05.09.2010 Sosnowiec M 71
160 407 600m Stadion 2:05.54 Naperotti Elena Dzieci Starsze 01.10.2016 Sosnowiec K 90
161 491 400m Stadion 57.05 Swalski Kamil Młodzik 15.05.2016 Sosnowiec M 72
162 485 10km Ulica 47:11:00 Sajdak Natalia Senior 17.09.2016 Jastrzębie-Zdrój M 73
163 359 60m Hala 10.20 Socha Julia Dzieci St 06.02.2016 Racibórz K 91
164 476 300m Hala 41.74 Głuszek Daniel Młodzik 06.02.2016 Racibórz M 74
165 456 2000m Hala 6:25.95 Waręda Łukasz Młodzik 11.01.1997 Zabrze M 75
166 437 42,195km Ulica 03:00:13 Szulik Grzegorz Senior 08.05.2016 Opole M 76
167 351 100m Stadion 16.05 Popiołek Julia Dzieci Młodsze 01.10.2016 Sosnowiec K 92
168 346 60m Hala 10.27 Pastuszak Roksana Dzieci Mł 06.02.2016 Racibórz K 93
169 436 w dal Stadion 4.68 Urbanek Łukasz Dzieci Starsze 18.06.2016 Bielsko-Biała M 77
170 428 60m Hala 8.20 Urbanek Łukasz Dzieci St 06.02.2016 Racibórz M 78
171 331 100m Stadion 16.22 Gorys Magdalena Dzieci Młodsze 01.10.2016 Sosnowiec K 94
172 318 300m Stadion 55.66 Naperotti Elena Dzieci Starsze 28.05.2016 Kraków K 95
173 423 800m Stadion 2:15.75 Gołofit Kamil Dzieci Starsze 08.06.1998 Zabrze M 79
174 290 300m Stadion 56.64 Liberda Klaudia Dzieci Młodsze 01.10.2016 Sosnowiec K 96
175 273 300m Stadion 57.25 Socha Julia Dzieci Starsze 18.06.2016 Bielsko-Biała K 97
176 239 60m Hala 10.90 Naperotti Elena Dzieci St 06.02.2016 Racibórz K 98
177 409 200m Stadion 26.52 Urbanek Łukasz Dzieci Starsze 24.09.2016 Rybnik M 80
178 215 300m Stadion 59.46 Szczypka Klaudia Dzieci Młodsze 01.10.2016 Sosnowiec K 99
179 387 1000m Hala 3:01.70 Kempny Błażej Młodzik 14.01.2011 Spała M 81
180 384 100m Stadion 13.05(+0.7) Urbanek Łukasz Dzieci Starsze 12.06.2016 Chorzów M 82
181 357 w dal Hala 4.29m Świąder Mateusz Młodzik 06.02.2016 Racibórz M 83
182 356 1000m Stadion 3:02.35 Palonka Krzysztof Junior 01.05.2016 Sosnowiec M 84
183 354 3000m Stadion 10:31.53 Gołofit Kamil Dzieci Starsze 17.05.1998 Warszawa M 85
184 352 300m Stadion 43.32 Urbanek Łukasz Dzieci Starsze 28.05.2016 Kraków M 86
185 343 600m Stadion 1:40.39 Palonka Krzysztof Junior 03.05.2016 Bielsko-Biała M 87
186 342 600m Stadion 1:40.43 Urbanek Łukasz Dzieci Starsze 18.06.2016 Bielsko-Biała M 88
187 314 800m Stadion 2:22.13 Palonka Krzysztof Junior 18.06.2016 Bielsko-Biała M 89
188 308 10km Ulica 39:46:00 Siegmund Tadeusz Masters +45 24.04.2016 Cieszyn M 90
189 226 1000m Stadion 3:14.04 Urbanek Łukasz Dzieci Starsze 01.10.2016 Sosnowiec M 91
190 197 1500m Stadion 5:15.33 Tyniec Łukasz Dzieci Starsze 12.10.1997 Bielsko-Biała M 92
191 156 600m Stadion 1:50.33 Palonka Paweł Młodzik 27.08.2016 Chorzów M 93
192 151 300m Stadion 48.09 Palonka Paweł Młodzik 24.09.2016 Rybnik M 94
193 133 100m Stadion 14.67(+0.3) Pietkun Dominik Dzieci Starsze 28.05.2016 Kraków M 95
194 132 10km Ulica 44:09:00 Piłatowski Mirosław Masters + 45 24.04.2016 Cieszyn M 96
195 122 300m Stadion 49.02 Pietkun Dominik Dzieci Starsze 12.06.2016 Chorzów M 97
196 113 300m Stadion 49.32 Wala Piotr Dzieci Młodsze 01.10.2016 Sosnowiec M 98
197 111 600m Hala 1:54.07 Wala Piotr Dzieci Starsze 18.02.2017 Racibórz M 99
198 109 60m Stadion 8.04 Urbanek Łukasz Dzieci Starsze 02.06.2016 Chorzów M 100
199 88 15km Ulica 01:10:28 Ćwikła Sylwester Weteran +50 14.09.2008 Wadowice M 101
200 86 60m Hala 9.58 Białecki Tomasz Dzieci Mł 06.02.2016 Racibórz M 102
201 86 300m Hala 51.07 Palonka Paweł Młodzik 06.02.2016 Racibórz M 103
202 85 1000m Hala 3:32.65 Duda Arkadiusz Dzieci Młodsze 11.01.1997 Zabrze M 104
203 83 300m Stadion 50.46 Pikulicki Patryk Dzieci Starsze 01.10.2016 Sosnowiec M 105
204 80 60m Hala 9.62 Nikiel Nikodem Dzieci Mł 06.02.2016 Racibórz M 106
205 78 1000m Stadion 3:32.92 Palonka Paweł Młodzik 18.06.2016 Bielsko-Biała M 107
206 77 10km Ulica 46:07:00 Maron Tadeusz Senior 17.09.2016 Jastrzębie-Zdrój M 108
207 76 600m Stadion 1:56.59 Wala Piotr Dzieci Młodsze 18.06.2016 Bielsko-Biała M 109
208 74 10km Ulica 46:15:00 Zabiegliński Andrzej Senior 16.10.2016 Żory M 110
209 69 300m Stadion 51.04 Zadworny Franciszek Dzieci Młodsze 28.05.2016 Kraków M 111
210 61 21,097km Ulica 01:44:01 Piłatowski Mirosław Masters +50 25.06.2016 Rybnik M 112
211 55 600m Stadion 1:58.72 Białecki Tomasz Dzieci Młodsze 12.06.2016 Chorzów M 113
212 35 600m Stadion 2:01.20 Zadworny Franciszek Dzieci Młodsze 02.06.2016 Chorzów M 114
213 34 2000m Stadion 8:08.00 Czesnowski Paweł Dzieci Młodsze 17.05.1998 Warszawa M 115
214 24 60m Stadion 9.77(+3.3) Pikulicki Patryk Dzieci Starsze 18.06.2016 Bielsko-Biała M 116
215 3 600m Stadion 2:07.75 Nikiel Nikodem Dzieci Młodsze 18.06.2016 Bielsko-Biała M 117
216 3 21,097km Ulica 01:53:42 Zabiegliński Andrzej Senior 25.06.2016 Rybnik M 118

 

Spis wprowadzonych wyników

1. Rekordy Klubu - stan na 18.04.2017

2. Wyniki 2016r

2. Bieg Powsinogi - 14.09.2008 Wadowice

3. Mityng - Memoriał Jana Larysza - 28.09.2008 Pszczyna