Rekordy Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie Hala

Kobiety

KONKURENCJA
WYNIK
NAZWISKO I IMIĘ
ROCZNIK
DATA
MIEJSCE
60 m
8.31
MICHALAK ANTONIA
2001
20.01.2018r
Ostrawa
200 m
26.35
MICHALAK ANTONIA
2001
10.02.2018r
Toruń
300 m
43.62
SAJDAK NATALIA
1988
17.01.2007r
Spała
400 m
1:01.42
SAJDAK NATALIA
1988
27.01.2007r
Spała
600 m
1:45.47
SAJDAK NATALIA
1988
13.01.2006r
Spała
800 m
2:35.11
SZULIK DOMINIKA
2001
07.01.2017r
Ostrawa
1000 m
3:12.02
GMITRZUK EWELINA
1984
18.01.1997r
Zabrze
1500 m
5:28.35
SZULIK DOMINIKA
2001
08.02.2017r
Ostrawa
3000 m
11:01.44
SUWAJ ANETA
1986
25.01.2004r
Spała
Skok w dal
4.26 m
BLUTKO ZUZANNA
2004
18.02.2017r
Racibórz



Mężczyźni

KONKURENCJA
WYNIK
NAZWISKO I IMIĘ
ROCZNIK
DATA
MIEJSCE
60 m
7.18
URBANEK SEBASTIAN
1997
18.01.2015r
Brzeszcze
200 m
22.93
URBANEK SEBASTIAN
1997
26.01.2014r
Spała
300 m
35.60
URBANEK SEBASTIAN
1997
30.01.2016r
Ostrawa
400 m
48.93
URBANEK SEBASTIAN
1997
14.02.2016r
Spała
600 m
1:23.19
SWALSKI KAMIL
2001
11.02.2018r
Toruń
800 m
2:13.09
ZADWORNY JAN
1995
13.01.2013r
Spała
1000 m
2:37.78
SIEGMUND TADEUSZ
1970
18.01.1997r
Zabrze
1500 m
4:15.77
PISAREK GRZEGORZ
1986
24.01.2004r
Spała
2000 m
5:47.18
SIEGMUND TADEUSZ
1970
11.01.1997r
Zabrze
3000 m
9:16.31
WINKLER TOMASZ
1980
23.01.1999r
Spała
Skok w dal
5.14 m
URBANEK SEBASTIAN
1997
19.02.2011r
Brzeszcze



Chłopcy do 13 lat

KONKURENCJA
WYNIK
NAZWISKO I IMIĘ
ROCZNIK
DATA
MIEJSCE
60 m
8.18
URBANEK SEBASTIAN
1997
20.02.2010r
Brzeszcze
600 m
1:46.37
WALA PIOTR
2005
10.03.2018r
Racibórz
1000 m
3:32.65
DUDA ARKADIUSZ
1986
11.01.1997r
Zabrze
Skok w dal
4.76 m
URBANEK SEBASTIAN
1997
20.02.2010r
Brzeszcze



Dziewczęta do 13 lat

KONKURENCJA
WYNIK
NAZWISKO I IMIĘ
ROCZNIK
DATA
MIEJSCE
60 m
8.85
BLUTKO ZUZANNA
2004
18.02.2017r
Racibórz
300 m
51.32
POPIOŁEK JULIA
2005
10.03.2018r
Racibórz
600 m
1:53.51
PASTUSZAK ROKSANA
2005
10.03.2018r
Racibórz
1000 m
3:12.02
GMITRZUK EWELINA
1984
18.01.1997r
Zabrze
w dal
4.26m
BLUTKO ZUZANNA
2004
18.02.2017r
Racibórz



Młodzicy 14-15

KONKURENCJA
WYNIK
NAZWISKO I IMIĘ
ROCZNIK
DATA
MIEJSCE
60 m
7.52
URBANEK SEBASTIAN
1997
18.02.2012r
Brzeszcze
300 m
39.38
WIŚNIEWSKI DAWID
2003
27.01.2018r
Ostrawa
600 m
1:30.87
GŁUSZEK DANIEL
2002
01.02.2017r
Ostrawa
1000 m
3:01.70
KEMPNY BŁAŻEJ
1997
14.01.2011r
Spała
2000 m
6:25.95
WARĘDA ŁUKASZ
1982
11.01.1997r
Zabrze
Skok w dal
5.14 m
URBANEK SEBASTIAN
1997
23.01.2011r
Brzeszcze



Młodziczki 14-15 lat

KONKURENCJA
WYNIK
NAZWISKO I IMIĘ
ROCZNIK
DATA
MIEJSCE
60 m
8.50
FINKE IZABELA
1982
11.01.1997r
Zabrze
200 m
29.13
FINKE IZABELA
1982
18.01.1997r
Zabrze
300 m
47.64
SZULIK DOMINIKA
2001
06.02.2016r
Racibórz
600 m
1:47.66
SZULIK DOMINIKA
2001
30.01.2016r
Ostrawa
1000 m
3:12.02
GMITRZUK EWELINA
1984
18.01.1997r
Zabrze
w dal
4.26m
BLUTKO ZUZANNA
2004
18.02.2017r
Racibórz



Juniorzy młodsi 16-17 lat

KONKURENCJA
WYNIK
NAZWISKO I IMIĘ
ROCZNIK
DATA
MIEJSCE
60 m
7.29
URBANEK SEBASTIAN
1997
05.01.2014r
Brzeszcz
200 m
22.93
URBANEK SEBASTIAN
1997
26.01.2014r
Spała
300 m
37.78
URBANEK SEBASTIAN
1997
26.01.2013r
Brzeszcz
400 m
53.51
SWALSKI KAMIL
2001
20.01.2018r
Ostrawa
600 m
1:23.19
SWALSKI KAMIL
2001
11.02.2018r
Toruń
2000 m
6:10.22
CYGAN MARCIN
1981
11.01.1997r
Zabrze
Skok w dal
5.14 m
URBANEK SEBASTIAN
1997
19.01.2011r
Brzeszcze



Juniorki młodsze 16-17 lat

KONKURENCJA
WYNIK
NAZWISKO I IMIĘ
ROCZNIK
DATA
MIEJSCE
60 m
8.31
MICHALAK ANTONIA
2001
20.01.2018r
Ostrawa
200 m
26.35
MICHALAK ANTONIA
2001
10.02.2018r
Toruń
300 m
45.41
PARALUK JOANNA
1999
13.02.2016r
Spała
400 m
1:03.41
MICHALAK ANTONIA
2001
08.02.2017r
Ostrawa
600 m
1:47.66
SZULIK DOMINIKA
2001
30.01.2016r
Ostrawa
800 m
2:35.11
SZULIK DOMINIKA
2001
07.01.2017r
Ostrawa
1000 m
3:12.02
GMITRZUK EWELINA
1984
18.01.1997r
Zabrze
1500m
5:28.35
SZULIK DOMINIKA
2001
08.02.2017r
Ostrawa
Skok w dal
4.26 m
BLUTKO ZUZANNA
2004
18.02.2017r
Racibórz



Juniorzy 18-19 lat

KONKURENCJA
WYNIK
NAZWISKO I IMIĘ
ROCZNIK
DATA
MIEJSCE
60 m
7.18
URBANEK SEBASTIAN
1997
18.01.2015r
Brzeszcze
200 m
22.93
URBANEK SEBASTIAN
1997
26.01.2014r
Spała
300 m
35.60
URBANEK SEBASTIAN
1997
30.01.2016r
Ostrawa
400 m
48.93
URBANEK SEBASTIAN
1997
14.02.2016r
Spała
600 m
1:23.19
SWALSKI KAMIL
2001
11.02.2018r
Toruń
800 m
2:13.09
ZADWORNY JAN
1995
13.01.2013r
Spała
1000 m
2:41.14
MIKOŁOWICZ DAMIAN
1987
25.01.2004r
Spała
1500 m
4:15.77
PISAREK GRZEGORZ
1986
24.01.2004r
Spała
2000 m
6:01.73
CZERWIŃSKI ROBERT
1989
17.01.2007r
Spała
3000 m
9:16.31
WINKLER TOMASZ
1980
23.01.1999r
Spała
Skok w dal
5.14 m
URBANEK SEBASTIAN
1997
19.02.2011r
Brzeszcze



Juniorki 18-19 lat

KONKURENCJA
WYNIK
NAZWISKO I IMIĘ
ROCZNIK
DATA
MIEJSCE
60 m
8.31
MICHALAK ANTONIA
2001
20.01.2018r
Ostrawa
200 m
26.35
MICHALAK ANTONIA
2001
10.02.2018r
Toruń
300 m
43.62
SAJDAK NATALIA
1988
17.01.2007r
Spała
400 m
1:01.42
SAJDAK NATALIA
1988
27.01.2007r
Spała
600 m
1:45.47
SAJDAK NATALIA
1988
13.01.2006r
Spała
600 m
2:35.11
SZULIK DOMINIKA
2001
07.01.2017r
Ostrawa
1000 m
3:12.02
GMITRZUK EWELINA
1984
18.01.1997r
Zabrze
1500 m
5:28.35
SZULIK DOMINIKA
2001
08.02.2017r
Ostrawa
3000 m
11:01.44
SUWAJ ANETA
1986
25.01.2004r
Spała
Skok w dal
4.26 m
BLUTKO ZUZANNA
2004
18.02.2017r
Racibórz