Rekordy Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie - Stadion

Kobiety

KONKURENCJA
WYNIK
NAZWISKO I IMIĘ
ROCZNIK
DATA
MIEJSCE
60 m
8.33
MICHALAK ANTONIA
2001
30.04.2017r
Chorzów
100 m
12.88
MICHALAK ANTONIA
2001
03.06.2017r
Bielsko-Biała
150 m
19.69
MICHALAK ANTONIA
2001
30.04.2017r
Chorzów
200 m
25.94
MICHALAK ANTONIA
2001
05.08.2017r
Warszawa
300 m
42.20
MICHALAK ANTONIA
2001
30.09.2017r
Częstochowa
400 m
1:00.04
SAJDAK NATALIA
1988
17.09.2006r
Chorzów
400 m ppł
1:09.83
SAJDAK NATALIA
1988
17.06.2006r
Bielsko-Biała
500 m
1:19.79
SAJDAK NATALIA
1988
7.05.2006r
Sosnowiec
600 m
1:40.69
SAJDAK NATALIA
1988
26.08.2006r
Kraków
800 m
2:18.68
SUWAJ ANETA
1986
10.06.2007r
Bielsko-Biała
1000 m
3:01.87
SUWAJ ANETA
1986
3.09.2006r
Sosnowiec
1500 m
4:38.62
SUWAJ ANETA
1986
21.07.2007r
Sosnowiec
2000 m
6:33.52
SUWAJ ANETA
1986
1.05.2007r
Sosnowiec
3000 m
10:23.62
SUWAJ ANETA
1986
17.06.2006r
Bielsko-Biała
5000 m
17:39.64
SUWAJ ANETA
1986
9.09.2007r
Słupsk
10000 m
37:30.45
SUWAJ ANETA
1986
5.05.2007r
Warszawa
Półmaraton
1:24:55
DZIUK DAGMARA
1987
09.09.2012r
Piła
Maraton
3:04:15
DZIUK DAGMARA
1987
19.04.2015r
Łódź
Skok w dal
4.47m
BLUTKO ZUZANNA
2004
14.06.2016r
Rybnik
Sztafeta Szwedzka
2:28:40
HERMAN WIKTORIA
JAGIEŁO WIKTORIA
MICHALAK ANTONIA
SZULIK DOMINIKA
2002
2001
2001
2001
02.10.2016
Sosnowiec
Sztafeta Olimpijska
4:19:43
DZIUK DAGMARA
MICHALAK ANTONIA
SZULIK DOMINIKA
GOIK KINGA
1987
2001
2001
2001
01.10.2017
Częstochowa



Mężczyźni

KONKURENCJA
WYNIK
NAZWISKO I IMIĘ
ROCZNIK
DATA
MIEJSCE
60 m
7.93
URBANEK SEBASTIAN
1997
19.09.2010r
Pszczyna
100 m
11.41
URBANEK SEBASTIAN
1997
23.06.2013r
Bielsko-Biała
110 m pł
16.71
URBANEK SEBASTIAN
1997
30.08.2012r
Sosnowiec
150m
17.08
URBANEK SEBASTIAN
1997
03.05.2015
Bielsko-Biała
200 m
22.88
URBANEK SEBASTIAN
1997
09.05.2015r
Częstochowa
300 m
36.43
KRAKOWSKI DAWID
1999
30.09.2017r
Częstochowa
300 m ppł
40.12
URBANEK SEBASTIAN
1997
16.09.2012
Częstochowa
400 m
50.03
URBANEK SEBASTIAN
1997
18.06.2015r
Wrocław
400m ppł
55.45
URBANEK SEBASTIAN
1997
26.07.2013r
Łódź
600 m
1:24.92
MIKOŁOWICZ DAMIAN
1987
30.04.2005r
Chorzów
800 m
1:57.81
MATUSZEWSKI MARIUSZ
1979
2.06.2002r
Bielsko-Biała
1000 m
2:33.78
MATUSZEWSKI MARIUSZ
1979
1.05.2002r
Bielsko-Biała
1500 m
4:01.93
MATUSZEWSKI MARIUSZ
1979
1.06.2002r
Bielsko-Biała
2000 m
5:46.61
WŁOCH ANDRZEJ
1995
06.05.2017r
Sosnowiec
3000 m
8:59.57
WINKLER TOMASZ
1980
17.05.1999r
Zabrze
5000 m
16:13.89
CZERWIŃSKI ROBERT
1989
28.06.2008r
Sosnowiec
10000 m
32:04.55
SIEGMUND TADEUSZ
1970
17.05.1998
Warszawa
2000 m pprz
6:04.49
WINKLER TOMASZ
1980
20.07.1999r
Białystok
Półmaraton
1:08:02
SIEGMUND TADEUSZ
1970
23.02.1997r
Warszawa
Maraton
2:21:51
SIEGMUND TADEUSZ
1970
31.05.1997r
Toruń
Skok w dal
5.86 m
URBANEK SEBASTIAN
1997
05.10.2013r
Sosnowiec
Sztafeta Olimpijska
3:28.97
WŁOCH ANDRZEJ
KRAKOWSKI DAWID
SWALSKI KAMIL
URBANEK ŁUKASZ
1995
1999
2001
2003
01.10.2017
Częstochowa



MIESZANE " Kobiety-Mężczyźni"

KONKURENCJA
WYNIK
NAZWISKO I IMIĘ
ROCZNIK
DATA
MIEJSCE
Sztafeta Olimpijska
4:23.11
LICHACZ SONIA
CZERWIŃSKI ROBERT
BANACH DAGMARA
STAŚKIEWICZ JAKUB
1993
1989
1987
1978
28.09.2008
Pszczyna

 

 

Chłopcy do lat 13

KONKURENCJA
WYNIK
NAZWISKO I IMIĘ
ROCZNIK
DATA
MIEJSCE
60 m
7.93
URBANEK SEBASTIAN
1997
19.09.2010r
Pszczyna
100 m
12.54
URBANEK SEBASTIAN
1997
20.06.2010r
Chorzów
200 m
26.52
URBANEK ŁUKASZ
2003
24.09.2016r
Rybnik
300 m
39.97
URBANEK SEBASTIAN
1997
20.06.2010r
Chorzów
400 m
55.65
URBANEK SEBASTIAN
1997
17.07.2010r
Sosnowiec
500 m
1:30.55
WALA PIOTR
2005
28.05.2016r
Kraków
600 m
1:33.95
URBANEK SEBASTIAN
1997
05.09.2010r
Sosnowiec
800 m
2:15.75
GOŁOFIT KAMIL
1985
08.06.1998r
Zabrze
1000 m
2:56.61
GOŁOFIT KAMIL
1985
12.09.1998r
Bielsko-Biała
1500 m
5:15.33
TYNIEC ŁUKASZ
1984
12.10.1997r
Bielsko-Biała
2000 m
8:08.00
CZESNOWSKI PAWEŁ
1986
17.05.1998r
Warszawa
3000 m
10:31.53
GOŁOFIT KAMIL
1985
17.05.1998r
Warszawa
Skok w dal
5.35 m
URBANEK SEBASTIAN
1997
26.06.2010r
Bielsko-Biała
Piłka Palantowa
40 m
SERWATKA MATEUSZ
2002
21.06.2014r
Bielsko-Biała



Dziewczęta do 13 lat

KONKURENCJA
WYNIK
NAZWISKO I IMIĘ
ROCZNIK
DATA
MIEJSCE
60 m
8.67
BLUTKO ZUZANNA
2004
17.06.2017r
Bielsko-Biała
100 m
14.09
BLUTKO ZUZANNA
2004
06.05.2017r
Sosnowiec
150 m
24.61
KEMPNY SANDRA
1998
28.05.2011r
Bielsko-Biała
200 m
30.53
LOSE MAŁGORZATA
2003
24.09.2016r
Rybnik
300 m
49.05
PASTUSZAK ROKSANA
2005
17.06.2017r
Bielsko-Biała
600 m
1:53.27
PASTUSZAK ROKSANA
2005
08.06.2017r
Chorzów
800 m
2:27.15
GMITRZUK EWELINA
1984
10.05.1997r
Zabrze
1000 m
3:08.54
GMITRZUK EWELINA
1984
1.05.1997r
Zabrze
2000 m
7:42.84
CZYŻ ANNA
1986
17.05.1998r
Warszawa
Skok w dal
4.47 m
BLUTKO ZUZANNA
2004
14.06.2017r
Rybnik



Młodzicy 14-15 lat

KONKURENCJA
WYNIK
NAZWISKO I IMIĘ
ROCZNIK
DATA
MIEJSCE
60 m
7.93
URBANEK SEBASTIAN
1997
19.09.2010r
Pszczyna
100 m
11.61
URBANEK SEBASTIAN
1997
30.08.2012r
Sosnowiec
110 m pł
16.71
URBANEK SEBASTIAN
1997
30.08.2012r
Sosnowiec
150 m
17.78
URBANEK SEBASTIAN
1997
28.04.2012r
Bielsko-Biała
200 m
24.36
URBANEK SEBASTIAN
1997
20.05.2012r
Sosnowiec
300 m
37.08
URBANEK SEBASTIAN
1997
26.08.2012r
Chorzów
300 m pł
40.12
URBANEK SEBASTIAN
1997
16.09.2012r
Częstochowa
400 m
54.75
URBANEK SEBASTIAN
1997
14.07.2012r
Sosnowiec
600 m
1:28.22
MIKOŁOWICZ DAMIAN
1987
1.05.2002r
Bielsko-Biała
800 m
2:03.01
PIKTEL DAMIAN
1983
9.05.1998r
Zabrze
1000 m
2:42.59
GOŁOFIT KAMIL
1985
13.06.1997r
Zabrze
1500 m
4:22.14
PIKTEL DAMIAN
1983
13.09.1997r
Bielsko-Biała
2000 m
5:55.97
PIKTEL DAMIAN
1983
1.05.1998r
Bielsko-Biała
3000 m
9:25.64
PIKTEL DAMIAN
1983
17.05.1998r
Warszawa
Skok w dal
5.67 m
GŁUSZEK DANIEL
2002
11.06.2016r
Sosnowiec



Młodziczki 14-15 lat

KONKURENCJA
WYNIK
NAZWISKO I IMIĘ
ROCZNIK
DATA
MIEJSCE
60 m
8.67
LOSE MAŁGORZATA
2003
30.04.2017r
Chorzów
100 m
13.35
MICHALAK ANTONIA
2001
11.06.2016r
Sosnowiec
150 m
21.19
JAGIEŁO WIKTORIA
2001
03.05.2016r
Bielsko-Biała
200 m
28.18
MICHALAK ANTONIA
2001
31.08.2016r
Sosnowiec
300 m
44.67
JAGIEŁO WIKTORIA
2001
28.05.2016r
Kraków
400 m
1:05.22
PIECHA KATARZYNA
1990
11.06.2005r
Częstochowa
600 m
1:44.22
SZULIK DOMINIKA
2001
01.05.2016r
Sosnowiec
800 m
2:27.15
GMITRZUK EWELINA
1984
10.05.1997r
Zabrze
1000 m
3:08.54
GMITRZUK EWELINA
1984
1.05.1997r
Zabrze
1500 m
5:14.01
LICHACZ SONIA
1993
21.06.2008r
Częstochowa
2000 m
7:31.54
SZULIK DOMINIKA
2001
31.08.2016r
Sosnowiec
3000 m
11:07.18
WARĘDA BARBARA
1983
17.05.1998r
Warszawa
Skok w dal
4.47 m
BLUTKO ZUZANNA
2004
14.06.2017r
Rybnik



Juniorzy młodsi 16-17 lat

KONKURENCJA
WYNIK
NAZWISKO I IMIĘ
ROCZNIK
DATA
MIEJSCE
60 m
7.93
URBANEK SEBASTIAN
1997
19.09.2010r
Pszczyna
100 m
11.41
URBANEK SEBASTIAN
1997
23.06.2013r
Bielsko-Biała
110 m pł
16.71
URBANEK SEBASTIAN
1997
30.08.2012r
Sosnowiec
150 m
17.08
URBANEK SEBASTIAN
1997
01.05.2014r
Sosnowiec
200 m
23.10
URBANEK SEBASTIAN
1997
07.06.2014r
Bielsko-Biała
300 m
37.08
URBANEK SEBASTIAN
1997
26.08.2012r
Chorzów
300 m pł
40.12
URBANEK SEBASTIAN
1997
16.09.2012r
Częstochowa
400 m
51.16
URBANEK SEBASTIAN
1997
15.06.2013r
Sosnowiec
400 m ppł
55.45
URBANEK SEBASTIAN
1997
15.06.2013r
Sosnowiec
600 m
1:27.43
SWALSKI KAMIL
2001
30.09.2017r
Częstochowa
800 m
1:59.44
MIKOŁOWICZ DAMIAN
1987
6.06.2004r
Sosnowiec
1000 m
2:41.42
CZERWIŃSKI ROBERT
1989
30.05.2005r
Bielsko-Biała
1500 m
4:12.17
PISAREK GRZEGORZ
1986
22.06.2003r
Kraków
2000 m
5:55.97
PIKTEL DAMIAN
1983
1.05.1998r
Bielsko-Biała
3000 m
9:05.20
CZERWIŃSKI ROBERT
1989
17.06.2006r
Bielsko-Biała
10000 m
35:05.48
SZULIK GRZEGORZ
1981
17.05.1998r
Warszawa
Skok w dal
5.86 m
URBANEK SEBASTIAN
1997
05.10.2013r
Sosnowiec



Juniorki młodsze 16-17 lat

KONKURENCJA
WYNIK
NAZWISKO I IMIĘ
ROCZNIK
DATA
MIEJSCE
60 m
8.33
MICHALAK ANTONIA
2001
30.04.2017r
Chorzów
100 m
12.88
MICHALAK ANTONIA
2001
03.06.2017r
Bielsko-Biała
150 m
19.69
MICHALAK ANTONIA
2001
30.04.2017r
Chorzów
200 m
25.94
MICHALAK ANTONIA
2001
05.08.2017r
Warszawa
300 m
42.20
MICHALAK ANTONIA
2001
30.09.2017r
Częstochowa
400 m
62.78
MICHALAK ANTONIA
2001
10.09.2017r
Gliwice
600 m
1:44.22
SZULIK DOMINIKA
2001
30.09.2017r
Częstochowa
800 m
2:26.91
BURZYŃSKA MICHALINA
1984
1.09.2001r
Chorzów
1000 m
3:08.54
GMITRZUK EWELINA
1984
1.05.1997r
Zabrze
1500 m
4:59.40
SUWAJ ANETA
1986
22.06.2003r
Kraków
2000 m
7:31.54
SZULIK DOMINIKA
2001
31.08.2016
Sosnowiec
3000 m
11:07.18
WARĘDA BARBARA
1983
17.05.1998r
Warszawa
Skok w dal
4.47 m
BLUTKO ZUZANNA
2004
14.06.2017r
Rybnik



Juniorzy 18-19 lat

KONKURENCJA
WYNIK
NAZWISKO I IMIĘ
ROCZNIK
DATA
MIEJSCE
60 m
7.93
URBANEK SEBASTIAN
1997
19.09.2010r
Pszczyna
100 m
11.41
URBANEK SEBASTIAN
1997
23.06.2013r
Bielsko-Biała
110m pł
16.71
URBANEK SEBASTIAN
1997
30.08.2012r.
Sosnowiec
150m
17.08
URBANEK SEBASTIAN
1997
03.05.2015r.
Bielsko-Biała
200 m
22.88
URBANEK SEBASTIAN
1997
09.05.2015r
Częstochowa
300 m
36.43
KRAKOWSKI DAWID
1999
30.09.2017r
Częstochowa
300 m pł
40.12
URBANEK SEBASTIAN
1997
16.09.2012r.
Częstochowa
400 m
50.03
URBANEK SEBASTIAN
1997
18.06.2015r
Wrocław
600 m
1:24.92
MIKOŁOWICZ DAMIAN
1987
30.04.2005r
Chorzów
800 m
1:59.44
MIKOŁOWICZ DAMIAN
1987
6.06.2004r
Bielsko-Biała
1000 m
2:34.03
WINKLER TOMASZ
1980
1.05.1999r
Bielsko-Biała
1500 m
4:07.39
WINKLER TOMASZ
1980
12.06.1999r
Zabrze
2000 m
5:50.02
ZAWIERUCHA DAMIAN
1980
1.05.1999r
Bielsko-Biała
3000 m
8:59.57
WINKLER TOMASZ
1980
17.05.1999r
Zabrze
5000 m
16:13.89
CZERWIŃSKI ROBERT
1989
28.06.2008r
Sosnowiec
10000 m
34:14.63
WINKLER TOMASZ
1980
17.05.1998r
Warszawa
2000 m pprz
6:04.49
WINKLER TOMASZ
1980
20.07.1999r
Białystok
Skok w dal
5.86 m
URBANEK SEBASTIAN
1997
05.10.2013r
Sosnowiec



Juniorki 18-19 lat

KONKURENCJA
WYNIK
NAZWISKO I IMIĘ
ROCZNIK
DATA
MIEJSCE
60 m
8.33
MICHALAK ANTONIA
2001
30.04.2017r
Chorzów
100 m
12.88
MICHALAK ANTONIA
2001
03.06.2017r
Bielsko-Biała
150 m
19.69
MICHALAK ANTONIA
2001
30.04.2017r
Chorzów
200 m
25.94
MICHALAK ANTONIA
2001
05.08.2017r
Warszawa
300 m
42.20
MICHALAK ANTONIA
2001
30.09.2017r
Częstochowa
400 m
1:00.04
SAJDAK NATALIA
1988
17.09.2006r
Chorzów
400 m ppł
1:09.83
SAJDAK NATALIA
1988
17.06.2006r
Bielsko-Biała
500 m
1:19.79
SAJDAK NATALIA
1988
7.05.2006r
Sosnowiec
600 m
1:40.69
SAJDAK NATALIA
1988
26.08.2006r
Kraków
800 m
2:22.88
SAJDAK NATALIA
1988
18.07.2006r
Sosnowiec
1000 m
3:07.58
SUWAJ ANETA
1986
30.04.2004r
Chorzów
1500 m
4:47.86
SUWAJ ANETA
1986
12.06.2004r
Chorzów
2000 m
7:31.54
SZULIK DOMINIKA
2001
31.08.2016
Sosnowiec
3000 m
11:07.18
WARĘDA BARBARA
1983
17.05.1998r
Warszawa
5000 m
18:09.65
SUWAJ ANETA
1986
27.06.2004r
Białystok
Skok w dal
4.47 m
BLUTKO ZUZANNA
2004
14.06.2017r
Rybnik