Jakie gadżety reklamowe dla biegaczy będą najlepsze do promowania biznesu?

Jakie gadżety reklamowe dla biegaczy będą najlepsze do promowania biznesu?

Polecane i promocje Polecne i promocje

Zainteresowanie sportem rośnie w siłę. Dzieje się tak dlatego, że większość z nas prowadzi siedzący tryb życia – głównie spędzając 8 godzin za biurkiem. Wieczory, a czasem nawet i poranki spędzamy na jeździe na rowerze czy rolkach. Jednak to bieganie staje się coraz bardziej popularne. A wraz z nim gadżety reklamowe dla biegaczy. Jakie upominki dla sportowców będą najlepsze? Kto powinien inwestować w takie gadżety? I kiedy je podarować?

Gadżety reklamowe dla biegaczy – najpopularniejsze upominki

Na chwilę zapominamy o kubkach i długopisach reklamowych. Dla sportowców nie będą one miały żadnego znaczenia. Jeśli już chcielibyśmy wybrać coś podobnego, zainwestujmy w poręczne bidony na wodę. Jednak pamiętajmy, że powinny być one niewielkich rozmiarów, tak aby zmieściły się do plecaka i nie przeszkadzały w trakcie codziennego biegu.

Możesz za to wybrać inne upominki. Gadżety reklamowe dla biegaczy to głównie: globalgift.pl/27-gadzety-sportowe

1. Opaski sportowe do telefonu
Małe, ale za to jakie praktyczne! Można je zabrać ze sobą na każdy bieg i nasz telefon będzie bezpieczny. Jeśli zdecydujesz się na tego typu gadżet z pewnością zostanie on zauważony i stanie się ruchomą reklamą Twojej firmy.

2. Opaski odblaskowe
Szczególnie przydatne dla osób, które biegają po zmierzchu. Zwiększają poczucie bezpieczeństwa. Postaw na nie, jeśli chcesz pokazać, że zależy Ci na Twoich pracownikach czy klientach Twojego sklepu.

3. Pasy sportowe z kieszonką
W trakcie biegania nie zabieramy ze sobą zbyt wiele przedmiotów. Stąd gadżety reklamowe dla biegaczy powinny być jak najbardziej praktyczne. Takie pasy są wygodne w noszeniu, a spora pojemność kieszonki sprawia, że biegacz może zabrać ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy, takie jak telefon, klucze czy gotówkę. A do tego mają całkiem sporą powierzchnię nadruku.

4. Ręczniki chłodzące
To mniej popularny gadżet reklamowy dla biegaczy. Jest pięknie zapakowany, a jego rozmiary sprawiają, że umieszczony na nim nadruk (w formie logo lub hasła reklamowego) jest bardzo dobrze widoczny. Takie ręczniki przydają się do chłodzenia karu po długim biegu. Będą kojarzyć się z pozytywnymi doznaniami, więc Twoja firma od razu zyska plusa u osoby obdarowanej.

5. Smartbandy
Gadżety reklamowe dla biegaczy w formie inteligentnych opasek to już droższy gadżet reklamowy. Czasem warto jednak zastanowić się nad jego wykorzystaniem. Jako firma możesz obdarować nim zaprzyjaźnionych klientów, o których wiesz, że są miłośnikami biegania. Opaska sprawdzi się również jako nagroda w organizowanym przez Ciebie konkursie.

6. Słuchawki do biegania
Może nie mają zbyt dużej powierzchni reklamowej, ale w połączeniu z innymi gadżetami reklamowymi mogą dać naprawdę fajny efekt. Ten upominek możesz ładnie zapakować i dopiero na opakowaniu umieścić nadruk. Masz za to pewność, że taki prezent z pewnością będzie regularnie używany przez każdego biegacza. W końcu muzyka motywuje!

Kto powinien zainwestować w gadżety reklamowe dla biegaczy? 

Upominki sportowe dla aktywnych (globalgift.pl/183-dla-aktywnych) są świetną promocją dla każdego rodzaju firmy, która bierze udział w różnego rodzaju zawodach sportowych. Dobrze jest od czasu do czasu zaangażować pracowników do konkurowania o najwyższe miejsca w zawodach sportowych. Możesz również zorganizować zawody pomiędzy kilkoma firmami, wyposażając pracowników w upominki z logo.

Gadżety reklamowe dla biegaczy to również idealne rozwiązanie dla sklepów ze sprzętem sportowym. Upominki mogą być dodawane do zamówień lub też stanowić formę nagrody za organizowane konkursy, np. w mediach społecznościowych. Z pewnością poprawią one wizerunek przedsiębiorstwa, a do tego zwiększą rozpoznawalność marki.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments