Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najskuteczniejsze style na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca

Najodpowiedniejsze systemy na powiększanie ust! O wszystkich ustach marzy wszystka osoba. Trudno nie wszystkie natura obdarzyła tak pospolitymi i doskonałymi ustami, którymi potrafi się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie ulega wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, dlatego te szukamy sposobów, aby oddać to, co dała nam matka matura. Dzisiaj można naprawić lub wspomóc naturę wybierając zabiegi na powiększanie ust świadczone przez gabinety medycyny estetycznej. To koniecznie doskonalsze wyjście niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to właśnie doskonale znane każdym zabiegi pozwalające zachować wyjątkowy i młody wygląd. To dzięki niej umiemy „cofnąć czas”, zadbać o swoją urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd bądź same naprawić ewentualne niedoskonałości lub defekty skóry. Oraz w wypadku ust niesie ze sobą ciekawe rozwiązania.

W medycynie estetycznej przedstawia się częściej o modelowaniu ust, które może skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w środkach na powiększanie ust dawanych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a środkach z chirurgii plastycznej jest zatem, że możemy wybrać naturalne sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Zabieg ten powoduje w ekologiczny sposób wymodelować usta oraz bardzo je dokonać, przez co poprawie idzie nie tylko ich wzór czy wielkość, a także koloryt.

Na czym liczy powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem zabiegu jest przede każdym nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust zaś ich stron. Użyte w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w naturalnie żyjący w postaci kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom stanu i objętości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny środek z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej zostaje znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w jakich brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat kierowany jest mikrokaniulą, co minimalizuje ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu podejściu zmniejsza się także ryzyko pęknięcia naczyń krwionośnych. W efekcie usta nie są opuchnięte po zabiegu. Gdy tak się zdarzy, to znaczy, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To kolejna droga na powiększenie ust, która dodatkowo liczy na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym jednocześnie jednak efekty oczywiste są tylko po około jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bo z opóźnieniem. Więc jeżeli zależy Ciż na szybkim efekcie, kwas hialuronowy powtarza się być silniejszym wyjściem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną opcją dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest inny tłuszcz pacjentki bądź te kolagen pochodzenia zwierzęcego. Efekty są trwałe, a zabieg przyznaje się za bezpieczny.

Jak może, medycyna estetyczna oferuje wybór jeżeli należy o powiększanie ust. Co więcej, sposoby te korzystają coraz większą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments